DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-17 EUR/h
  • Firma: SolutionsRecruitment
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker

Bleckmann to światowa marka znana w każdym kraju. Twoja kariera zaczyna się od praca jako pracownik magazynowy na magazynie z odzieżą. Do obowiązków pracownika należeć będzie kompletowanie zamówień, sortowanie, kontrola jakości i pakowanie odzieży, skanowanie i przepakowywanie odzieży. Kolejne etapy Twojej kariery w Bleckman stają przed Tobą otwarte, wystarczy oo nie sięgnąć. Dołącz do na już dziś!

Miejsce pracy:

Bergen op Zoom

Zakres obowiązków:

    Przygotowanie produktów do wysyłki

    Zbieranie zamówień

Stawka:

    €11,92 brutto/h

    €13,86 brutto/h nadgodziny : +25% dodatkowe płatne.

    €16,63 brutto/h sobota i niedziela: +50% dodatkowe płatne.

    €16,63 brutto/h święta: +50% dodatkowe płatne.

    Pracownik może otrzymać certyfikat EPT lub na wózki widłowe, co podnosi stawkę. Pracownik który ma już te certyfikaty również może liczyć na wyższą stawkę.

Godziny pracy:

    System 2 zmianowy od 06:00 do 14:00 i od 15:00 do 01:00

    Praca od poniedziałku do piątku

    Możliwość pracy w weekendy!

Oferujemy:

    dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

    dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

    cotygodniowe wypłaty !

    Holenderska umowa o pracę

    3,00 € dodatku dla kierowcy samochodu służbowego dziennie.

    dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin.

    opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia.

    pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

    Angielski A2 (mocne podstawy)

    Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

    € 118 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach jedno lub dwuosobowych, w hotelach, domach, campingach lub mieszkaniach.

    € 29 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

    Zakwaterowanie: Viersen (DE), Weeze (DE), Nettetal (DE), Antwerpen (BE), Venlo (NL), Tegelen (NL).

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.